Deň otvorených dverí v Arriva Nitra (8.9.2018 10:00 – 16:00)
  • Táto informácia je zaradená v archíve. Aktuálne informácie nájdete v ľavom menu.

Nitriansky dopravca opäť organizuje program pre verejnosť vo svojich priestoroch na Štúrovej ulici.

V sobotu 8. septembra 2018 od 10. do 16. hodiny sa po dvojročnej prestávke opäť uskutoční Deň otvorených dverí v sídle dopravcu ARRIVA NITRA a.s. na Štúrovej ulici v Nitre. Zamestnanci spoločnosti pre návštevníkov opäť pripravili bohatý program.

Deň otvorených dverí je tu pre všetkých – nadšencov a obdivovateľov autobusovej dopravy, ale aj bežných cestujúcich, rodiny s deťmi, či náhodných okoloidúcich. Zabezpečené budú ukážky techniky (autobusy, opravárenské dielne, informačné a tarifné zariadenia) ako i ukážky práce jednotlivých profesií (prepravných kontrolórov, servisných technikov, opravárov a vodičov). Okrem odborného zamerania bude verejnosti ponúknutý aj sprievodný program v podobe nostalgických jázd mestom, živých zásahov hasičov, policajtov, odťahovej služby, hudby, atrakcií pre deti a iné.

Návštevníkov na podujatie prepravia bežné linky 13 18 21 a 30 alebo mimoriadna bezplatná nostalgická linka H, ktorá bude premávať na trase ARRIVA - centrum - Chrenová - centrum - železničná stanica - Klokočina - ARRIVA. Cestovný poriadok nostalgickej linky bude po spracovaní zverejnený aj na našich stránkach. 

Cestovný poriadok nostalgickej linky nájdete tu.


27.8.2018
-Vladimír-

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.