Deň otvorených dverí v Arriva Nitra (10.9.2016 10:00 – 16:00)

Nitriansky dopravca opäť organizuje program pre verejnosť vo svojich priestoroch na Štúrovej ulici.

V sobotu 10. septembra 2016 od 10. do 16. hodiny sa po dvojročnej prestávke opäť uskutoční Deň otvorených dverí v sídle dopravcu Arriva Nitra, a.s. na Štúrovej ulici. Dopravca opäť pripravuje pre návštevníkov bohatý program.

Okrem prehliadky dielenských priestorov vozovne bude pripravená výstava rôznych typov autobusov od mestských až po zájazdové. Najmenší návštevníci budú si môcť zasúťažiť a získať niektorú z cien. Podujatie bude sprevádzať aj hudobný program.

Novinkou tohtoročného Dňa otvorených dverí bude prepojenie bezplatnou autobusovou linkou s leteckým dňom, ktorý sa bude konať v Janíkovciach. Na tejto linke budú premávať historické autobusy, ktoré zároveň budú slúžiť ako posilová doprava na Deň otvorených dverí. Historické autobusy budú premávať po trase:

  • Janíkovce - Chrenová - Železničná stanica Nitra - Klokočina - Arriva Nitra (Štúrova ul.).

Odchody historických autobusov zverejníme akonáhle budú k dispozícii. Odchody historických autobusov nájdete na našej stránke v cestovnom poriadku linky H19. Okrem historických autobusov je možné na dopravu k vozovni na Štúrovej ul. využiť aj pravidelné linky MHD č. 13, 18, 21 a 30.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.