SMS lístok

SMS lístok

Cena jednorazového SMS lístka je 0,90 €. Zľavnený cestovný lístok sa neposkytuje. Platnosť cestovného lístka je 60 minút od doručenia počas jeho platnosti je možné ľubovoľne prestupovať. Po odoslaní SMS na číslo 1177 by mala do dvoch minút prísť používateľovi spätná správa, ktorej obsahom bude uvedenie typu cestovného lístka, jeho platnosť (dátum a čas od - do) a overovací kód. Odoslaná SMS môže byť prázdna alebo môže obsahovať ľubovoľný znak.

Cestujúci by do vozidla MHD mal nastupovať až s prijatou SMS správou. Pri kontrole cestovných lístkov je potrebné ukázať revízorovi alebo vodičovi správu v mobilnom telefóne. Táto správa musí byť doručená od poskytovateľa služby, nemôže sa teda jednať o preposlanú SMS od iného účastníka. Cestujúci môže zakúpiť z jedného telefónneho čísla aj viac SMS lístkov (pre viacerých cestujúcich). Cestujúci musí zabezpečiť, aby pri kontrole bol jeho mobilný telefón v prevádzke, dodatočné preukázanie sa SMS lístkom nie je možné. Na zakúpenie SMS lístka nie je možné využiť bonusový kredit poskytnutý zákazníkovi prevádzkovateľom mobilných služieb.

Prostredníctvom stránky prevádzkovateľa služby je následne možné na základe telefónneho čísla a overovacieho kódu vytlačiť daňový doklad.

Základné informácie:

  • získanie SMS lístka: prázdna (alebo ľubovoľný znak) SMS na 1177 (cena prijatej SMS: 0,90 €)
  • získanie informácií o SMS lístku: 0915 733 733, informacie@arriva.sk (bezplatne), SMS s textom „INFO“ na 1177 (bezplatne)
  • platnosť cestovného lístka: 60 minút s možnosťou prestupovania

Kedy si môžete zakúpiť SMS lístok:

  • ak využívate služby mobilných operátorov Slovak Telekom, Orange SK, 4ka a O2 SK

Kedy si SMS lístok zakúpiť nemôžete:

  • ak používate služby zahraničného mobilného operátora

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.