V utorok 24. decembra 2013 na Štedrý deň budú všetky linky premávať podľa cestovných poriadkov platných pre nedeľu a sviatok. Oproti bežnému stavu bude premávka ukončená skôr, a to približne medzi 17. a 18. hodinou.
Prehľad ukončenia jednotlivých liniek (linka, posledný odchod) je nasledovný:
- linka 1
- o 17.17 h zo zastávky Železničná stanica Nitra na Zobor, k nemocnici
- o 16.19 h zo zastávky Nemocnica Zobor na Železničnú stanicu Nitra
- linka 2
- o 16.17 h zo zastávky Klokočina, Kmeťova do Dražoviec
- o 16.47 h zo zastávky Klokočina, Kmeťova po zastávku Centrum
- o 17.03 h zo zastávky Dražovce na Klokočinu
- linka 6
- o 17.01 h zo zastávky Chrenová, Gorazdova na Klokočinu
- o 16.30 h zo zastávky Edisonova na Chrenovú
- linka 7
- o 16.40 h zo zastávky Považská na Kalváriu
- o 17.10 h zo zastávky Kalvária na Klokočinu
- linka 9
- o 16.10 h zo zastávky Klokočina, Kmeťova na Zobor, k nemocnici
- o 17.20 h zo zastávky Nemocnica Zobor na Klokočinu
- linka 10
- o 16.35 h zo zastávky Klokočina, Kmeťova na Zobor, k Lanovke
- o 17.06 h zo zastávky Zobor, Lanovka na Klokočinu
- linka 11
- o 16.35 h zo zastávky Palárikova do Párovských Hájov
- o 17.03 h zo zastávky Párovské Háje po zastávku Centrum
- linka 12
- o 16.18 h zo zastávky Chrenová, Gorazdova do Branču
- o 17.00 h zo zastávky Branč, železničná stanica na Chrenovú
- linka 13
- o 16.49 h zo zastávky Klokočina, Kmeťova na Chrenovú
- o 16.46 h zo zastávky Chrenová, Vinohrady na Klokočinu
- linka 14
- o 16.52 h zo zastávky Chrenová, Gorazdova do Krškán
- o 16.38 h zo zastávky Plastika na Chrenovú
- o 17.12 h zo zastávky Železničná stanica Nitra na Chrenovú
- linka 18
- o 17.06 h zo zastávky Železničná stanica Nitra na Kynek
- o 17.22 h zo zastávky Kynek na Železničnú stanicu Nitra
- linka 19
- o 16.32 h zo zastávky Železničná stanica Nitra do Janíkoviec
- o 17.03 h zo zastávky Janíkovce na Železničnú stanicu Nitra
- o 17.32 h zo zastávky Gorazdova na Železničnú stanicu Nitra
- linka 21
- o 16.32 h zo zastávky Železničná stanica Nitra do Lužianok
- o 17.02 h zo zastávky Lužianky, železničná stanica na Železničnú stanicu Nitra
- linka 24
- o 17.26 h zo zastávky Klokočina, Kmeťova na Železničnú stanicu Nitra
- o 17.36 h zo zastávky Železničná stanica Nitra na Klokočinu
- linka 25
- o 17.01 h zo zastávky Nemocnica Zobor na Wilsonovo nábrežie
- o 16.35 h zo zastávky Wilsonovo nábrežie na Zobor, k nemocnici
- o 17.35 h zo zastávky Wilsonovo nábrežie len po Centrum a po garáž (Rybárska)
- linka 26
- o 16.33 h zo zastávky Zobor, Metodova na Jakuba Haška
- o 16.23 h zo zastávky Palárikova na Zobor, Metodovu
- o 17.04 h zo zastávky Jakuba Haška len po Centrum
- linka 27
- o 16.31 h zo zastávky Železničná stanica Nitra do Štitár
- o 17.00 h zo zastávky Štitáre, Jednota na Železničnú stanicu Nitra
- linka 30
- o 17.13 h zo zastávky Klokočina, Kmeťova na Chrenovú
- o 17.21 h zo zastávky Chrenová, Gorazdova na Klokočinu
- linka 32
- o 17.11 h zo zastávky Viničky na Chrenovú
- o 17.21 h zo zastávky Chrenová, Gorazdova na Viničky
- linka 94
- o 13.31 h zo zastávky Železničná stanica Nitra do Priemyselného parku
- o 14.08 h zo zastávky Priemyselný park na Železničnú stanicu Nitra