Reakcia na: credo #9638:
nie je to take jednoduche. Pri starych autobusoch su naklady na opravy, vyssie vypadky (nutnost hradit zalozakom). Na druhej strane pri novych autobusoch idu do nakladov zas odpisy. Autobusy sa testuju preto, aby sa overili v praxi. A bud bez obav, nove autobusy budu, peniaze na to su.
Kazda MHD nieco stoji, mozem ta uistit ze MAD Nitra patri k tym lacnejsim v ramci SR (z hladiska nakladov na km).
Inak na autosalon sa chystam vo stvrtok poobede.
SiTy