Reakcia na: SiTy #9624:
mas pravdu ani ja nechapem naco maju niektore busy v nitianskej mhd zaclonky resp zavesy.pokial sa nemylim na 3 busoch minimalne na klbovej karose C943 ked tam ma tmave skla a este aj zaclonky na karose B732 ...atd..nikde v mhd som nevidel ze by boli na nejakom buse zaclonky len v tej nasej pestrej nitrianskej to by sa malo odstranit..uz moji znamy sa miali ked prisli na navstevu do Nitry ze v busoch mame zaclonky to este nevideli ?
keyboard