Reakcia na: miso123 #9383:
takto to je uvedené na stránk výrobcu ?
"Z obou nově představených typů (NB 12 a NB 18) mohou být dle přání zákazníků odvozeny varianty pro příměstský i meziměstský provoz. Po náročných funkčních zkouškách i zkušebním provozu u vybraných zákazníků budou oba autobusy zavedeny do sériové výroby v průběhu roku 2007"
) jasnacka autobus je ina téma, ale nazval by som ho kludne " mensím bratom nákladného vozidla". v podstate je to tak, ci sa mylim?
office
http://www.imhd.sk/nr/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=24911&idg=926&gi=0&gn