Reakcia na: Vladimír #9378:
takze v hre je uz iba SOR? ale kedze sa Sor este ani nezacal vyrabat tak jedine Volvo ostava v hre..pochopil som to spravne?
) jasnacka autobus je ina téma, ale nazval by som ho kludne " mensím bratom nákladného vozidla". v podstate je to tak, ci sa mylim?
office