Reakcia na: SiTy #9243:
Ak niektorý vodič pri zatváraní dverí nepoužije výstražný signál a niekoho vo dverách "zasekne", tak má, ten vodič, PROBLÉM. Takže je to vlastne na jeho zodpovednosť. Ale ako si vysvetliť správanie cestujúcich, ktorí postávajú na zastávke a keď sa vodič rozhodne, po ukončení predaja lístkov, dvere zavrieť, aj s použitím výstrahy, začnú naskakovať do autobusu cez zatvárajúce sa dvere. Ako by sa najlepšie nastupovalo práve vtedy. Ja viem, že ich nie je veľa, ale porovnateľné percento s vodičmi ktorí nezvonia to iste je. (tým nechcem povedať, že nepoužívať zvukový signál je správne)Tak načo tá "výstraha" vlastne je
Dušan
Možné odpovede: 1. Áno, veľmi často; 2. Občas; 3. Vôbec nie