Reakcia na: Valec #9062:
Nitra ako mesto zelene ide dolu vodou. A to nám kedysi najviac závideli. V iných mestách budujú zelené zóny. Nitra ich má a už mať nebude. Zlikviduje to pár ľudí, ktorí o tom rozhodli. V centre mesta nech je smog, tadiaľ iba všetci prejdeme, ale na okrajoch bývame a tam sa viac zdržiavame a vetráme. Čiže to mám chápať tak, že čistý vzduch v centre a smog v obytných lokalitách na okraji mesta. Krásne!!!
Valec