Reakcia na: Valec #8900:
Ano, aj Ostrava ma tuto zhovadilost. Medzi Ostravou a Bratislavou je ale jeden velky rozdiel: Ostrava ma svoje vnutromestske zony usporiadane do stvorca, Bratislava do kruhu a medzikruzia. V Ostrave, ak si kupim mesacnik pre jednu jedinu zonu, tak sa v ramci tejto zony mozem prepravovat MHD vsade. To znamena, ak sa potrebujem prepravit z lubovolneho bodu v zone 1 do ineho lubovolneho bodu v zone 1, nemusim opustit zonu 1. Zatialco v Bratislave pozostava druhe pasmo zo styroch vzajomne neprepojenych oblasti (Dubravka+DNV, Rusovce+Cunovo, Podunajske Biskupice, Vrakuna+Vajnory), medzi ktorymi sa nemozno prepravit inak, len tranzitom cez prve pasmo, cize prakticky listok len pre druhe pasmo je vacsine ludi nanic.Kazdopadne trvam na tom, ze clenenie mesta na pasma je zhovadilost.
T.j. hranie sa na cool cloveka lebo byva v BA, nahananie sa za peniazmi a pod.
Papyr
A k bodu