Reakcia na: Majkl #97:
obcas daco zahliadnem v novinach, inak velmi nesledujem

)

asi sa opat zamestnam v DPB, nech mam aspon tu dopravu skoro zadarmo
a neviem preco vtedy nemal aj ciel nahodeny, pretoze predtym som ho vzdy videl aj s cielom (je to aj v galerii na fotkach)
Vladimír
Re #78 TeBeCe: Dúfam, že sa to premenuje. Taký dlhý názov zastávky asi nemá obdobu.
Re #80 J: IS BUSE používa len DPB, DPMK. Pár tabúľ má DPMP a BBDS. Inde BUSE-čko nenájdeš...
Čo sa týka úpravy cien, vidím to asi takto: zníženie ceny z nehorázne vysokej na dosť vysokú