Reakcia na: miso123 #8518:
Už sa Ťa to pýtali viacerí a viackrát, tak sa spýtam ešte raz aj ja: Radšej by som bol, keby namiesto 50% vozového parku s R&G tabuľami sme mali 15% s BUSE? Bolo by to lepšie?A čo sa týka kvality... veľmi často sa pohybujem v mestách, kde majú transparenty BUSE aj v mestách, kde majú R&G, čím mám možnosť porovnávať. Možno sa niekto bude čudovať, ale ja jednoducho NEROZUMIEM, v čom je akože BUSE kvalitnejšie. Vysvetlite mi niekto, čím by bola nitrianska MHD lepšia, keby na nás namiesto R&G svietilo BUSE. To som zvedavý na tie argumenty...
Cize tabulky (v tomto pripade transparenty) su skor dezinformaciou. Aj ked aspon tu linku to ma..
(samozrejme ze sa to da, ako som ho nasledne naucil
Vladimír
Re #8500 SiTy: Vďaka za upozornenie. Je tam technický problém, dorieši sa...
Re #8512 Tootti: Súhlasím. Nie je to tu ideálne, to netvrdím ani ja. Ale nezainteresovaný človek by čítajúc túto diskusiu nadobudol dojem, že tu snáď vládne totálny Balkán, pričom nielen k nemu máme ďaleko, ale našťastie ešte aj na slovenské pomery sa držíme ako-tak dobre.