M: Uznávať stredoškolské preukazy sa nie je jednoduché, nakoľko je ich spústa a navyše každý iný. Vysokoškolské ISIC preukazy sú o niečom inom, tam je hneď jasné, že je to to a to, na čie meno je a dokedy platí. Aj preto od toho, kto platný VŠ ISIC má, našu preukážku už nevyžadujeme.
pavuk
"Tovaru sa klaniame a ten sa klania nám! Kúp mi knihu!"