Reakcia na: uko #854:
My sme si v Prešove svoje užili s City busmi, teraz sa nám znova pokazil Solaris. Zdá sa, že dnešná doba je charakteristická výrobkami, ktoré za veľa nestoja
to by musel d3k0 preprogramovat system a to v najblizsom case nehrozi... jedine co by sa teraz dalo je, ze by som dal otazku, pod to odpovede ako doteraz a pod to este odpovede "mam od 20 do 30 r.,"...ale vlastne ani to by nefungovalo, lebo hlasovat system dovoli len raz... ?
Papyr