Reakcia na: Valec #8376:
Ja síce Vladimíra osobne nepoznám, ale tiež si myslím, že ho nevykázal, ale mu asi dohovoril a odporučil ho na imhd.sk, že sa tam o ňom teraz vďaka tomuto činu isto bude písať ?
Odomykanie a zamykanie zamku sa mi nezda lepsie
ale to je len moj nazor.
Vladimír