Reakcia na: bubboo #8324:
...iba dufam, ze okrem tej "prebehnutej" cervenej na krizovatke (je to caste, ale nie az take strasne) sa neotacas cca 10 m od krizovatky (aj som take nieco videla pred casom, aj nedavno zazila), alebo nejdes rovno z praveho odbocovacieho pruhu...
keyboard
Vcera po prichode z Bratislavy, okolo 8.15 som na zastavke Sutrova v smere do centra videl narazenu bielu Karosu (vecer premavala na linke 24). Bola tam aj nehodovka a stala vedla Liazka, ak si dobre pamatam. Vyzeralo to, akoby ta Liazka nedala prednost pri vychadzani Karosy zo zastavky. Co sa stalo? Ake su skody?