Reakcia na: Linka25 #8159:
Neprotirec si, raz ste centrum mesta a raz okraj. Laskavo sa rozhodni. A kadial by si chcela viest ten obchvat, ci radcej nikadial, neh to vsetko ide ako teraz cez mesto ?
Cize treba vymysliet nieco ine ?
Linka25
Čo navrhuješ? Bude to čo nevidieť. Ledva zriadia prejazd Linky25 cez Priemyselnú ul. a čochvíľa ju zrušia. To nevedeli, že tam bude diaľnica?! Zbytočná zmena. Skôr mali predĺžiť trasu iným smerom ako stále uvádzam a nie zbytočne na okraj Nitry, kde nikto nenastupuje.