Reakcia na: Linka25 #8159:
Neprotirec si, raz ste centrum mesta a raz okraj. Laskavo sa rozhodni. A kadial by si chcela viest ten obchvat, ci radcej nikadial, neh to vsetko ide ako teraz cez mesto ?
Cize treba vymysliet nieco ine ?
Linka25
Ja viem, preto sa musím občas ukázať, aby ste nezabudli. A myslíš, že ak tento rok začnú za našim domom na konci Wilsonovho nábr. stavať diaľnicu, že aspoň vtedy zrušia zokruhovanie Linky 25 a vrátia jej trasu na pôvodnú a možno ešte vylepšia a nasmerujú ju aj k Hypertescu:o)? Čo myslíš?