Reakcia na: Tootti #8143:
mas na mysli tu klbovu B941? no uz by mohli vyrazit aj ostatne Teplicke klbaky do ulic..inak tie bystricke 2 karosy maju svetelne transparenty aj vo vnutri aj z vonka rad by som vedel preco sa nespustili ale dali sa tam tie trapne klasicke tabulky ?
) a nijakú zhodu náterov nájsť nemôžem 

eidolon
ja som si uz zvykol, ze chodi o 2 minuty skor... a zrazu prisiel o dalsie 2 skor