Reakcia na: Tootti #8143:
mas na mysli tu klbovu B941? no uz by mohli vyrazit aj ostatne Teplicke klbaky do ulic..inak tie bystricke 2 karosy maju svetelne transparenty aj vo vnutri aj z vonka rad by som vedel preco sa nespustili ale dali sa tam tie trapne klasicke tabulky ?
) a nijakú zhodu náterov nájsť nemôžem 

eidolon
OFICIALNE ODCHADZA O 22:14, NO ON UZ PRISIEL O 22:10 A ODISIEL. JA SOM BEZAL ZA NIM - SOFER AUTOBUSU MA URCITE VIDEL - BOL SOM ASI 15 SEKUND OD NEHO, NO SOFER, AKO SOM POVEDAL, SI DRZO DOVOLIL ODIST O 4 MINUTY SKOR.