Reakcia na: Linka25 #8020:
Keď ide len o jednu vec, myslím, že by pre teba nemal byť problém v skratke mi opísať situáciu a taktiež tvoje stanovisko. A vzhľadom na to, že to tu (ako čítam) neustále dokola presadzuješ tri mesiace, jeden krát navyše iste nebude nikomu prekážať. Rada by som vedela od teba, čo teda vlastne obhajuješ, ak vôbec niečo obhajuješ. Zatiaľ to na mňa tak absolútne nepôsobí a skôr to vyzerá tak, že len nemáš čo robiť a tak provokuješ ?
Linka25
No to už nijak nesúvisí s MHD, za to si si len ty sám zaodpovedný. Za tresknutie kufríkom po hlave a následnej trojmesačnej kóme to väzenie Ti naozaj hrozí. Ale neboj sa, každý deň po prebratí by som chodila okolo neho, tak ako teraz chodím. Hodila by som ti kamienok do okna a obnovila ti spomienku, za čo sedíš.