Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: S499.1023 #7945:
zabudol si este ,ani pokec to neni...
Reakcia na: Linka25 #7944:
Toto fórum NIE JE o priamom spojení Wágusonovo nábrežie - Hypertresko. Toto priame spojenie NIE JE ekonomicky ani dopravne opodstatnené ani nie je voličmi požadované.
Nekádruj tu Linny ani nikoho iného, rieš si svoje vlastné problémy, máš ich ovidentne dosť. Skús Prozac.
Reakcia na: Linny #7939:

Zhadzuješ sa ty, že tu sleduješ svojho muža a zhadzuje sa aj on, svojimi vulgárnymi komentármi. Neviem, prečo si sa do toho zapojila, ak si nemala čo povedať k priamemu spojeniu Wilson-Hypertesco.
Reakcia na: SiTy #7941:
Ale bude na L28, no zmena je život. Nech CITARO pozná aj Zobor ?
Reakcia na: S499.1023 #7938:
? ?
Akoto ze na linke1 dnes Citaro? Uz nebude na linke 28?
Reakcia na: S499.1023 #7937:
ROFL
Reakcia na: Linka25 #7924:

Pozri, ja sa tu s tebou nemienim hádať, ani nijak osočovať.. Toto fórum na to nie je určené na tento účel, ale na diskusiu ohľadne MHD. Mala by si pochopiť, že o spojoch nerozhoduje len MHD ale aj mesto Nitra, takže je zbytočné, keď tu vypisuješ, nič tým nedosiahneš. Vladimír ti už povedal, že tá linka nebude a nemôže s tým nič urobiť. Na tvojom mieste by som si prestala tvrdohlavo stáť za svojim, pretože tým dosahuješ len to, že sa tu poriadne zhadzuješ...
Reakcia na: Linka25 #7928:
Terazky ste akú rečú hovorili, Kefalín?
Reakcia na: keyboard #7911:
...volá sa Marcela Sláviková, uspokojila by ju výstavba nosného dopravného systému v plytkom tunelY v trase Wágusonovo nábrežie - Hypertresko, prevádzkovaného ľahkými mestskými vlakmi, čo vzerajú ako priame autobusy a budú v päťminútovej pešej dostupnosti. Tento nosný dorpavný systém uspokojí prepravné nároky približne 57,5% obyvateľov nitry, čo exaktne dokazuje dopravná skrutka, ktorá sa vyhne úzkemu centrálnemu komponentu na Zobore...
Reakcia na: PeterDi #7935:

Dobre, nevytrháš z kontextu, ale prečo ukazuješ toto ? ? Idú Ti vytrhať zuby, môj? Neboj sa. Ty to vydržíš! Ak už si vydržal so mnou...tak pekný sen
Reakcia na: Linka25 #7932:
Hľaď si na písmenká, nejaká si nesvoja ako som to spomenul ? Si posledná osoba ktorá mi má čo vyčítať ohľadne vytrhávania z kontextu.
Re #7933 Linka25: To vieš komu hovor ?
Reakcia na: PeterDi #7931:
A preklepy si nevšímaj, ja popri tom aj silno pracujem a neflákam sa tu ako napr. ty.
Reakcia na: PeterDi #7931:
To nápoky u očnom, aby si mal na čo reagovať, zlatko
Reakcia na: PeterDi #7929:

Nyveberej slová z kontextu....potom asi ty chceš o tom písať.
Reakcia na: Linka25 #7928:
Miláčik, radšej sa nauč po slovensky, lebo ti prd rozumieť.
DOBRÚ NOC a snívajte.
Reakcia na: Linka25 #7927:
Opakujem, máš nejaký problém? Vlhneš nám tu, snívaš o lízaní, kedysi dávnejšie si tvrdila, že by sa niekomu z teba postavil. Mám blbý pocit, že si svoj nedostatok sexuálnej aktivity nahrádzaš tuná j... do ostatných.
Reakcia na: PeterDi #7926:
Vravím, daj si to zistiť u očnom, drahý.
Reakcia na: Linny #7923:

Nevšimla si si na ňom žiadnu úchylku? Ja ho nemusím ani poznať a viem, že ju má. Spýtaj sa ho, čo mu doma chýba, ak sa dostáva svojim fantazírovaním tu do extázy. A pomôž mu. Držím Ti place. Pá

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.