Reakcia na: PeterDi #7901:
Čo som už x-krát povedala, neplatilo. Takže ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva. Na tomto fóre letia iba ironické odpovede, ako sa to nedá a ako sa majú ľudia z určitej lokality unaháňať za svojim cieľom. Takže sa potom moji drahí nečudujte!
No zial nepotesim ta mna pokec nikdy nebavil.
Linka25
S tvojim preskakavaním