Aj tak celkom zavádzaš. Pretože Zastávky "Obecný úrad" odkiaľ
chodia priame linky k Hypertescu (až 3) sú dostupné pre ľudí
od Wilsonovho nábrežia až po Štefánikovu ulicu. Ty si npísala v jednom príspevku miesto že aby sa viezli 2 zastávky linkou 25 tak idú radšej pešo. A ja sa pýtam čo im bráni ísť na zastávku Obecný úrad????? Menej mobilní majú k dispozíciii ešte linku 7 od nemocnice. !!!! A upozorňujem ťa že zneužívaš a prekrúcaš fakty. A to že ty ideš pešo až po Hypertesco aj v daždi je len a len tvoja vec !!!!!!!
Toto je posledná reakcia na Teba.
chodia priame linky k Hypertescu (až 3) sú dostupné pre ľudí
od Wilsonovho nábrežia až po Štefánikovu ulicu. Ty si npísala v jednom príspevku miesto že aby sa viezli 2 zastávky linkou 25 tak idú radšej pešo. A ja sa pýtam čo im bráni ísť na zastávku Obecný úrad????? Menej mobilní majú k dispozíciii ešte linku 7 od nemocnice. !!!! A upozorňujem ťa že zneužívaš a prekrúcaš fakty. A to že ty ideš pešo až po Hypertesco aj v daždi je len a len tvoja vec !!!!!!!
Toto je posledná reakcia na Teba.
a boom! nejaky dedko vynadal soferovi a vyhrazal sa,ze zajtra niekam zavola,myslim ze spominal ministra. Inak kde zmizlo X? myslim x19 atd?momentalne som inak pri lipe za 9min,t.j. rychlovka.
Zivo som si Ta predstavil.
Bude jazdiť ako chcem ja a kedy chcem ja
SiTy
Inak bude chvilu trvat ked si ludia zvyknu na 34ku aj vo vecernych hodinach,lebo zatial sa vozim v prazdnom buse ?