Reakcia na: Vladimír #7882:
Ako zacali ludia vnimat novy CP? Lebo na zastavkach dost ludi frfle...Inak bude chvilu trvat ked si ludia zvyknu na 34ku aj vo vecernych hodinach,lebo zatial sa vozim v prazdnom buse ?
Zivo som si Ta predstavil. 
Bude jazdiť ako chcem ja a kedy chcem ja
A neviem ako ty ale ja ked idem z roboty tak nieje 40 stupnove teplo, bude to asi tym ze nekoncim na obed
M