Reakcia na: Vladimír #795:
...osobne som vďačný za každý objektívny náhľad na dopravu inou osobou ako zamestnancom SAD-ky, lebo je v ňom veľa dobrých nápadov, ktoré sa dajú zrealizovať, kritiku samozrejme prijimam... ?
Keďže v Nitre som bol predtým len raz v živote (aj to len hodinu a len v centre), do centra som šiel v dave doslova stovák šudentov vystúpivších z vlaku. Mapu mesta som síce v hlave mal (skutočnú mapu som si ani len nedoniesol, nebolo ju treba), ale na začiatok by som sa sám asi skratkami pomedzi bloky nepúšťal.
Je krásna. Ešte z diaľky som ju poznal po ksichte.
? ? )
Ale nejaké kroky začnem podnikať.
Mato
Re #776 TeBeCe:
obchadzkovu trasu pri HKM2 si neupresnil, resp. si mal napisat, ze dana trasa (Tr.A.Hlinku) bude uplne vynechana, pretoze obchadzkova trasa busov, ktore chodia po Vystavnej je pouzitie Tr.A.Hlinku a z toho som vychadzal, z nicoho ineho som totiz nemohol... Nakoniec sam si napisal "...v čase autosalónu pôjde po obchádzkovej trase ako všetky autobusy..." a vsetky chodia po A.Hlinku...
Ja vam necitam vase myslienky a nevidim vam do hlav, nie som telepat, ja som si mohol obchadzkovu trasu vysvetlit aj cez Tr.A.Hlinku a nasledne cez Wilsonovo alebo Lomnicku ako chodili doteraz... Ale hned som nechapavy cocot...
O.K. ***at sa na to, ja som to celkovo bral viac menej humorne, vy trochu inak, ale rozchodim to urcite