V utorok som opat isiel na hokej linkou HKM2 a myslim, ze viac tak uz nespravim, pretoze tam z Chrenovej budem skor peso... Problemom je Lomnicka ulica, na ktorej sme sa zdrzali aspon 10 minut. Urcite mate podobne skusenosti a ohlasy aj na linku c. 2, ktora tadial chodi, s tym vsak asi vela nespravite a nezabranite meskaniu. Ale ohladne hokejovej linky navrhujem, aby spoj nesiel cez Lomnicku, ale aby pri Progrese odbocil na Tr.A.Hlinku a siel smerom do mesta a pri internate Mladost doprava cez Wilsonovo Nabrezie. Viem ze sa vytvaraju zapchy aj na moste pri Mladosti, ale tam su predsa len semafory a ide to urcite rychlejsie ako na Lomnickej... Druhou, dlhsou alternativou je, aby spoj pri Progrese zabocil doprava na Tr.A.Hlinku a nasledne siel po Chrenovskej podobne ako 6-ka a 30-ka.
Povodna cesta HKM2 po hokeji samozrejme moze ostat zachovana po Lomnickej, kedze sa na nu napajame z hlavnej cesty.
Zajtrajsi zapas vo Zvolene prelozili, a hrame ho doma, tak dufam ze SAD NR na to nezabudne a vysle hokejove linky. Kedze to bude piatok a v NR je aj autosalon, odporucal by som vyslat HKM2 z Chrenovej uz o pol stvrtej, Lomnicka je Lomnicka...
Povodna cesta HKM2 po hokeji samozrejme moze ostat zachovana po Lomnickej, kedze sa na nu napajame z hlavnej cesty.
Zajtrajsi zapas vo Zvolene prelozili, a hrame ho doma, tak dufam ze SAD NR na to nezabudne a vysle hokejove linky. Kedze to bude piatok a v NR je aj autosalon, odporucal by som vyslat HKM2 z Chrenovej uz o pol stvrtej, Lomnicka je Lomnicka...

uko