Reakcia na: SiTy #6881:
A starším ľuďdom prestupovanie vadí a práve prechod cez celú križovatku k ďaľšej zástavke smerom na Klokočinu je z časového a finančného hľadiska blbé. Inak ešte som nepočula, že niekomu vyhovuje stále prestupovanie a aj stále vyhadzovanie peňazí zaň. Všetci väčšinou sú za priame linky a nie za prestupy ako napr. kdesi do dediny v okrese Humenné.
VLK