Pre Linku25: Wilsonovo nábr. nie je jediná časť mesta , ktorá nemá spojenie s oblasťou hypertesca. Takéto spojenie nemá ani Zobor ( s výnimkou 3 odstavných spojov L25 za deň) a ani Čermáň a tiež tam žije dosť ľudí i starších. A čo majú povedať taký Lukov dvor a Párovské Háje, mestské časti Nitry? Tie nemajú dokonca cez víkend vôbec žiadne spojenie s mestom a nevyskakujú toľko. ?
V každom prípade s požiadavkou na priame spojenie Wilsonovho nábr. s okolím Hypertesca sa je podľa mňa treba obrátiť najlepšie na poslanca za túto časť, aby to prípadne posunul ďalej.
V každom prípade s požiadavkou na priame spojenie Wilsonovho nábr. s okolím Hypertesca sa je podľa mňa treba obrátiť najlepšie na poslanca za túto časť, aby to prípadne posunul ďalej.
810zssk