Reakcia na: 810zssk #6838:
Či ja oficiálna, alebo neoficiálna, to ja neviem, ako sa to tu vážne berie. Ale aspoň si poviem svoje, čo si o tom všetkom myslím. A hrabe asi tebe, lebo ešte nič normálne si nepovedal...choď sa vykecať do četu a možno ťa to prejde.
Musel by som sa trosku viac pohrabat medzi papierikmi, urcite by som ho nasiel:-)

XX