Reakcia na: Vladimír #6837:
To ste mali pravdu (SAD), keď ste nechceli jednosmerku. Kto potom zavelil, aby Linka25 bola jednosmerná? Možno tí, ktorí pracujú na Priemyselnej. Obyvatelia Wilsona asi ťažko, si myslím. Nechápem to potom už ani ja...Dovolenku si beriem, ale ak už, tak potom neprídem a ani nepracujem po 16.00 h. Ty asi pracuješ po pracovnej dobe aj cez dovolenku, ako vidím...včera.
takato moznost ti ma vooobec ale vooobec nenapadla... v takomto pripade je to v poriadku. Ja som vychadzal zo situacie, ze kupujem casak kontinualne, este pred expiraciou. 
XX