Reakcia na: Vladimír #6814:
Už keď je jedna miestnosť na Tržnici, tak či by tam nebolo možné posilniť obsluhu na 3 pokladníčky až do 17:30 aspoň v dni, keď je na MÚ len do 15. h.Čo sa týka toho nepredlžovania platnosti kreditu na EZČK, tak tu je scan http://213.215.107.73/fotoalbumy/059/635/f_59635900_1ee71cda51a98eb664ab756d46046ba7.jpg
A ešte by ma zaujímalo, prečo je platnosť kreditu obmedzená na jeden rok, keď po skončení jeho platnosti sa kredit aj tak po návšteve obch. miesta alebo rekl. oddelenia znovu navráti.
Dušan