TOTO JE MONOLÓG:
Pôjdem dnes na obed von, alebo nie? Hádam sa radšej najem pri PC, veď je vonku silný vietor. Nechce sa mi. Dobre, teda nejdem von. Pochopil si?
Pôjdem dnes na obed von, alebo nie? Hádam sa radšej najem pri PC, veď je vonku silný vietor. Nechce sa mi. Dobre, teda nejdem von. Pochopil si?
Neviem čo piješ, ale pozývam Ťa, ak sa Ti podarí vybavíť, že Šarkan alebo Turan budú pravidelne čo i len v hodinovom intervale dlhodobo jazdiť na trase Klokočina - Wilsonovo nábr. ?
Dusan85