Reakcia na: Papyr #6776:
Ostatní hovoria k veci, s nimi dialóg je. Ty vieš iba osočovať, a dialóg s tebou neexistuje. Nevieš počúvať a ani sa vyjadrovať k veci. Ľutujem toho, s kým žiješ....
Neviem čo piješ, ale pozývam Ťa, ak sa Ti podarí vybavíť, že Šarkan alebo Turan budú pravidelne čo i len v hodinovom intervale dlhodobo jazdiť na trase Klokočina - Wilsonovo nábr. ?
Linka25
A keď je niekto lenivý ako ty, kúpi si mesačný alebo aký cestovný lístok a tučnie a tučnie a tučnie.