Reakcia na: TeBeCe #6764:
Zo Slovnaftu sa vrátil 287BE, nie 284BE. Podľa mojich info v Slovnafte žiaden Ikarus už nejazdí.
Neviem čo piješ, ale pozývam Ťa, ak sa Ti podarí vybavíť, že Šarkan alebo Turan budú pravidelne čo i len v hodinovom intervale dlhodobo jazdiť na trase Klokočina - Wilsonovo nábr. ?
Linka25
ja presne toto pochopím. Nie z finančného hľadiska, ale z časového. Pretože prestup nie je z tej istej alebo z vedľajšej zastávky, ale na opačnom konci križovatky. Tak napr. cestovať do práce budem hodinu? Keď pešo, pokiaľ vládzem to stíham za pol hodinu. Ľúto mi je invalidov a starších ľudí iba.