Reakcia na: Linka25 #6756:
Prestup 25->24 a naopak je na tej istej zastavke, smer klokocina je to zastavka okresny urad, naspat je to zastavka mestsky urad. Luto preco> ved sa nakupuju nizkopodlazne autobusy cize aj prestupovat sa bude pohodlne, nebudu to horolezecke vykony ako som raz videl. A casove hladisko v zdy je rychlejsie ked sa ozve "PIP ked" sa prilozi karta ako ked si ludia kupuju listky
Linka25
Ja sa nehádam, skôr druhá strana sa háda. Ale asi nepochodíš, nechcú nás chápať. Už musím argumentovať takou kravinou asi, že v Krškanoch sú samé firmy, ktoré poskytujú pre zamestnancov firemné autá. Takže načo toľko spojov? Máš pravdu. A my v zapadnutých oblastiach, ako napr. stále zas to Wilsonove nábr., ak máme normálnu prácu a nikto nám firemné autá nedá, musíme chodiť pešo. Nič iné nám nezostáva.