Reakcia na: Linka25 #6756:
Prestup 25->24 a naopak je na tej istej zastavke, smer klokocina je to zastavka okresny urad, naspat je to zastavka mestsky urad. Luto preco> ved sa nakupuju nizkopodlazne autobusy cize aj prestupovat sa bude pohodlne, nebudu to horolezecke vykony ako som raz videl. A casove hladisko v zdy je rychlejsie ked sa ozve "PIP ked" sa prilozi karta ako ked si ludia kupuju listky
Linka25
Nemyslím že arogantne píšem, teda hlučne. Uvádzam iba všetky potrebné argumenty, ktoré ma v tom momente napadnú. A myslím, že sú logické. Inak ako kompetentný, by si mal byť viac zdržanlivejší ty, ako ja. Ak si pred problémom zapchávaš uši a odpovedáš nelogicky a chcem a chcem a chcem, kým to nedostanem, basta, tak ako kompetentného pracovníka, by som si ťa zavolala na koberec. Nauč sa najprv komunikovať a potom rozumej aj problémom a otázkam ľudí. A nielen mne!