Reakcia na: Linka25 #6737:
Pocuj, mila moja kverulantka. Rozumiem sa do toho viac, ako si myslis a uplne bez pochyby viac, ako ty. SAD NR nemoze, vzdy, ked si nejaka hysterka zmysli, zaviest novu linku podla jej zelania, s tym, ze bude TESTOVAT, ci sa NAHODOU nevyplati. SAD NR ma k dispozicii vystupy z palubnych pocitacov, podla ktorych sa da presne zistit obsadenost lubovolneho spoja za lubovolne nastavene obdobie v minulosti. Vladimir ti uz povedal, ze predmetna oblast nenaplna autobusy natolko, aby bolo nutne cokolvek menit alebo pridavat.Zmier sa s tym, ze niekto je vzdy nespokojny, ide len o to, aby tych nespokojnych bolo co najmenej. Si hlucha k odbornym vyjadreniam kompetentnych (a nie jedneho kompetentneho) a furt si len melies svoje. S takym clovekom sa tazko bavit. Odporucam ti riesit svoju ziadost cez peticiu obcanov. Pretoze tu ti uz bolo viackrat povedane, ze tvojim rozmarom vyhovene nebude. Pochopila?
Valec