Reakcia na: M #6643:
Podľa skúseností z minulých rokov posiláky netreba. Ľudí je máličko. Dnes ráno som sa trochu prevážal a prádzno prádzno prázdno je...Klbáky sú, objavujú sa na vybraných alebo všetkých spojoch liniek č. 6, 12, 24, 27, 34.
M
PS: A hlavne v roku 2008 veľa pozitívnych zmien a čo najmenej sklamaní pri cestovaní nitrianskou MHD-čkou.