nedavno som cital v novinach, ze po zruseni muzea hist. vozidiel sa v kratkom case premenuje aj prilahla zastavka...nevie niekto ako sa po novom bude volat a kedy sa tak stane, resp. ci sa tak uz stalo?
predpokladam, ze sa premenuje aj zastavka Krajsky urad, ked od noveho roka bude tento urad (alebo iny?) zruseny...
predpokladam, ze sa premenuje aj zastavka Krajsky urad, ked od noveho roka bude tento urad (alebo iny?) zruseny...
a ako to bude s cipovymi kartami - tie budu automaticky odpocitavat nizsiu sumu, alebo ich treba preprogramovat?
Kami
Aky to rozdiel oproti zelezniciam, tym stat doplaca celu stratu z vykonov vo verejnom zaujme, hoci pozadu.
V BB je to tak, ze MHD prevadzkuje BBDS. Mestska spolocnost kupuje vozidla za dotacie a prenajima ich BBDS. Co sa tyka beznych dotacii, az do tohto roku sa dotacia rovnala prispevku od statu, hoci rozsah zliav bol vyssi (bezplatna preprava sprievodcu kocika, bezplatna linka pre dochodcov a vyhody pre darcov krvi). Az tento rok mesto zaplatilo nieco navyse za extra zlavy.