Reakcia na: Dusan85 #6397:
Ja som pochopil veľmi dobre. A preto Ti ešte raz posielam odkaz na môj včerajší príspevok #6377, kde som už vtedy všetkým oznámil, že taká chyba vznikla, zhruba že prečo vznikla a že je dočasná. A v tejto chvíli už je dokonca aj odstránená, takže zajtra by vozy mali všetko zobrazovať správne.Kĺbový Mercedes má typ displejov, ktorý my ovládať nevieme, bude sa musieť dať do opravy.
DON