Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Vladimír: Inak kedysi si vravel, že ťa zaujala možnosť rýchlejšieho prepojenia L19 a L25 od Chrenovej smer na Zobor.Teraz, keď si myslím, že bola možnosť posunúť CP, tak je to ešte horšie.Fakt super a dobre premyslené... ?
Vladimír: A CP pozmenených liniek od 5.11 budú k dispozícii kedy? V nedeľu večer alebo v pondelok ráno?
Vladimir a co s vodicom ktory jazdi na n-radiu ,,uz 2 krat nedodrzal odchod od mestkeho uradu vecer o pol jedenastej,,vzdy tam dosiel o 2minuty neskor a ja som nestihol do brancu bus ? diky
Vladimir necham na teba,, ? ?
Reakcia na: DON #6351:
A keby chodil o štvrť, tak by hovorili, že mal ísť o 23... 😛
Vladimir,,ludia zo Sony hovoria ze mohol chodit o stvrt ? ?
Reakcia na: DON #6349:
Uvidíme. O 5.47 by mala byť pri Sony. To je podľa mňa akurát.
Vladimir ta L 17 NEBUDE CHODIT NESKORO Z KLOKOCINY ? ? ?
Reakcia na: Dušan #6347:
Na zachádzanie poslednej L21 k Metru bude nevyhnutné podať si žiadosť na Mesto. Sami "Metráci" priznávate, že vás nie je veľa (tak do 5 tuším). Lepšie to teda bude urobiť pod záštitou objednávateľa.
Reakcia na: romannitra #6346:
Len škoda, že aj tá posledná 21 z Lužianok cez víkend nebude zachádzať k Metru, aj keď na druhej strane dúfam, že už čoskoro autobusy z Metra nebudem mať dôvod vôbec využívať.
No sláva! Ďakujem Vladimírovi za tú linku 8-prvý ranný spoj cez volno, aj kolegyňa sa poteší, že to bude konečne stíhať.
Reakcia na: Oki #6343:
A ako spravny sklerotuik som zabudol na oznam o posilovej doprave na nocy cintorin ? : http://www.veolia-transport.sk/tmpl/NewsPageWithList____34026.aspx?epslanguage=ML&ListID=29925
Reakcia na: DON #6341:
Odchody L17 z Klokočiny budú o 5.23 a 13.20, z Priemyselného parku pôjde o 14.12 a 22.12.
Vladimir a odchody ake budu ? ?
Reakcia na: DON #6339:
Od pondelka 5. novembra 2007
Vladimir odkedy bude jazdit L 17 DO PRIEMYSELNEHO PARKU DIKY ? ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.