Vladimír: Inak kedysi si vravel, že ťa zaujala možnosť rýchlejšieho prepojenia L19 a L25 od Chrenovej smer na Zobor.Teraz, keď si myslím, že bola možnosť posunúť CP, tak je to ešte horšie.Fakt super a dobre premyslené... ?
Vladimir a co s vodicom ktory jazdi na n-radiu ,,uz 2 krat nedodrzal odchod od mestkeho uradu vecer o pol jedenastej,,vzdy tam dosiel o 2minuty neskor a ja som nestihol do brancu bus ? diky
Na zachádzanie poslednej L21 k Metru bude nevyhnutné podať si žiadosť na Mesto. Sami "Metráci" priznávate, že vás nie je veľa (tak do 5 tuším). Lepšie to teda bude urobiť pod záštitou objednávateľa.
Len škoda, že aj tá posledná 21 z Lužianok cez víkend nebude zachádzať k Metru, aj keď na druhej strane dúfam, že už čoskoro autobusy z Metra nebudem mať dôvod vôbec využívať.
Vladimir odkedy bude jazdit L 17 DO PRIEMYSELNEHO PARKU DIKY ? ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Vladimír