Reakcia na: Vladimír #6336:
akurat som pozeral pocet klbakov v BB a tam ich maju myslim nejak okolo 30 kusov takze ked si vravel ze nam chyba tak asi 8 kusov tak mi vychadza rovnaky pocet..ved na take velke mesta je aj treba take mnozstvo...ale oni maju len Karosy ale maju ? nevadi mi si pockame na novucicke SOR NB18 ☺
Vladimír
Re #6332 mikeBoss: Ktorých 20 min. nejde Tvojej priateľke z mesta na Klokočinu nič? Hneď som si promptne vytiahol nedeľný CP zo zastávky OD Tesco a čítam:
19.03 - linka č. 32
19.16 - linka č. 24
19.29 - linka č. 9
19.41 - linka č. 34
19.56 - linka č. 6
20.03 - linka č. 32
20.16 - linka č. 24
...