Reakcia na: Vladimír #6336:
akurat som pozeral pocet klbakov v BB a tam ich maju myslim nejak okolo 30 kusov takze ked si vravel ze nam chyba tak asi 8 kusov tak mi vychadza rovnaky pocet..ved na take velke mesta je aj treba take mnozstvo...ale oni maju len Karosy ale maju ? nevadi mi si pockame na novucicke SOR NB18 ☺
Vladimír
Re #6329 misho123: Neviem Ti odpovedať. S harmonogramom osádzania prístreškov nie som oboznámený a na firmu, ktorá prístrešky vlastní a umiestňuje na jednotlivé zastávky, nemám žiadny kontakt.