Reakcia na: ANONYM3 #6309:
Dodatočne reagujem na kritiku preplnenosti spoja L2 o 10.13 z Kmeťovej dňa 25.10.2007 (štvrtok).Vytiahol som si obsadenie spoja a od Kmeťovej po Stavebnú školu na Cabajskej nastúpilo spolu 94 platiacich cestujúcich. Takže uznávam, že malá Karosa musela byť riadne nabitá. LENŽE (!) z uvedeného počtu až 64 cestujúcich nastupovalo na zastávke Golianova, Čermáň. Keďže z toho až 61 predaných lístkov bolo zľavnených, je evidentné, že si nejaká škola urobila výlet s celou triedou. Otázka teda je, ako môže dopravca takýmto lokálnym extrémom predchádzať, keďže tie nie sú pravidelne sa opakujúce. Na dôkaz predkladám údaje zo stredy 24.10.2007, t.j. iba jedeň deň predtým, kedy na TOM ISTOM SPOJI po Stavebnú školu cestovalo iba 49 cestujúcich, z toho na zastávke Golianova, Čermáň nastúpilo 8 cestujúcich.
Takže otázka znie. Akokoľvek nepopieram zhoršené podmienky dňa 25.10., neviem si predstaviť, ako im bolo možné predísť.
ANONYM3