Reakcia na: M #6323:
V pondelok budem v práci, povytláčam vývesky a oznamy. Oznamy budú od utorka vo vozoch a CP sa budú prelepovať zrejme v piatok. Na iMHD, ak budem stíhať, by som to mohol dať v pondelok večer. Zmeny v CP prebehnú od pondelka 5.11.2007.
Dusan85