Reakcia na: M #6323:
V pondelok budem v práci, povytláčam vývesky a oznamy. Oznamy budú od utorka vo vozoch a CP sa budú prelepovať zrejme v piatok. Na iMHD, ak budem stíhať, by som to mohol dať v pondelok večer. Zmeny v CP prebehnú od pondelka 5.11.2007.
Valec
http://www.imhd.sk/nr/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=10333&idg=230&gi=20&gn=20&gs=e&gsd=