(dokončenie k poslednej vete)
...i keď kritiku a postrehy z reálnej praxe si samozrejme veľmi vážim a neberiem na ľahkú váhu.
...i keď kritiku a postrehy z reálnej praxe si samozrejme veľmi vážim a neberiem na ľahkú váhu.
Ono totiz v tomto pripade by asi zalezalo na pravnom vyklade skutocnosti
Valec
Re #6285 Dušan: Každý nafasuje štetku a dva kýble vápna a môžete ísť. Len aby tam tie autá nestáli, bo nebudete mať kde malovať. ?