Reakcia na: Vladimír #6159:
ja som za tieto priority:-zavedenie casovych cest.listkov -akusticke hlasenie v MHD -vymena starych Ikarusov za nejake novsie klbaky resp.ked budu SORky NB18 aktualne ☺


A s kludnym svedomim som sa tvaril ako cierny pasazier. Ale tiez som uvazoval ako ty, ci predsalen ten listok neukazat vodicovi. 
Dušan
Vraj je na nej nový vodič a druhý mu ukazuje cestu, aby nepoblúdil ? ? ?